O nás

Poznajte
náš tím

Vaša spokojnosť je pre nás motiváciou

Spoločnosť ECO-RUBBER, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2017 v oblasti projektovania, výroby, odborných prehliadok a výstavby športových plôch a detských ihrísk. 

Od roku 2019 sa začala viac zameriavať na umelé športové povrchy a realizáciu gumených povrchov, či už z prefabrikovaných dielcov vlastnej výroby alebo umelých povrchov realizovaných priamo v mieste výstavby tzv. EPDM povrchov. EPDM povrchy sú v prevažnej miere realizované na detských ihriskách s rôznymi pestrými motívmi alebo ako športové povrchy s dlhou životnosťou.

V súčasnosti je náplňou spoločnosti komplexná dodávka stavebných prác športových plôch v interiéri tak aj v exteriéri, príprava projektov pre EÚ, výroba gumenej prefabrikovanej podlahy.

Do budúcnosti plánujeme výstavbu vlastnej recyklačnej linky na prípravu granulátov a získanie ENVIRO certfikatov.

Bezpečnosť

Naše podlahy sú certifikované a vhodné pre všetky typy športových povrchov a detských ihrísk. Spĺňajú tak vysoké nároky na štandardy EU, najmä parameter HIC (kritickú výšku pádu). 

Kvalita

Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti projektovania, výroby a pokládky bezpečnostných dopadových plôch nás posunuli na level komplexného dodávateľa stavebných prác športových plôch v exteriéri aj interiéri.

Spoľahlivosť

Váš projekt spolu do detailov prekonzultujeme a dodáme to najlepšie riešenie pre vaše potreby. Samozrejmosťou je servis našich produktov a tiež poradenstvo.

Ekológia

ECO-RUBBER je viac ako len gumená podlaha. Granuláty na jej výrobu sa získavajú recykláciou, čím z nej robia výrobok s pozitívnym dopadom na ekologickú udržateľnosť.

Pestrý výber

Granulát sa vyrába z gumovej zmesi, ktorá sa pridaním pigmentov mení na materiál, ktorý prispôsobí vzhľad vašim predstavám. Popustite uzdu fantázii a spestrite vaše plochy veselými farbami a tvarmi.

Spolupráca

Nezáleží, či si chcete postaviť ihrisko pri vlastnom dome alebo plánujete developerský projekt pre bytový komplex. Pomôžeme vám s naprojektovaním, výrobou a dodávkou riešenia akéhokoľvek rozmeru.